Ga naar pagina:   Eerste   305 306 307 308 309  311 312 313 314 315  
Fiber Optic Cable Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor 4 Way with LC Connectors 270m - Yellow
€498,29
€366,47
Voorraad
Patch cable - CAT6A - F/UTP - 500m - Grey (FS6105)

ACT

Patch cable - CAT6A - F/UTP - 500m - Grey (FS6105)

Referentie:
FS6105
Realdolmen ID:
BS079
€490,79
€368,97
Voorraad
Fiber Optic Cable Multimode 50/125 OM3 indoor/outdoor 8 fibers with LC connectors 100m Aqua
€504,38
€370,95
Voorraad
Fiber Optic Cable Multimode 50/125 OM3 indoor/outdoor 4 Way with LC Connectors 160m Aqua
€504,38
€370,95
Voorraad
Patch cable - CAT6A - U/UTP - 500m - Grey

ACT

Patch cable - CAT6A - U/UTP - 500m - Grey

Referentie:
XS6105
Realdolmen ID:
BY083
€500,32
€376,13
Voorraad
Fiber Optic Cable Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor 4 Way with LC Connectors 280m - Yellow
€513,32
€377,52
Voorraad
Fiber Optic Cable Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor 8 fibers with LC connectors 200m Yellow
€516,56
€379,91
Voorraad
Patch cable - CAT6A - F/UTP - 500m - Violet

ACT

Patch cable - CAT6A - F/UTP - 500m - Violet

Referentie:
FS6115
Realdolmen ID:
BS081
€507,45
€381,49
Voorraad
Fiber Optic Cable Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor 4 Way with LC Connectors 290m - Yellow
€528,33
€388,56
Voorraad
Fiber Optic Cable Multimode 50/125 OM3 indoor/outdoor 4 Way with LC Connectors 170m Aqua
€530,78
€390,36
Voorraad
Ga naar pagina:   Eerste   305 306 307 308 309  311 312 313 314 315  

Laten we contact opnemen

Blijf op de hoogte via onze flash

Ontdek onze partners

Ontdek onze diensten

Deze site werkt optimaal met volgende browsers, gelieve te upgraden : IE 9 of hoger Google Chrome 20 of hoger Mozila Firefox 20 of hoger