Ga naar pagina:   Eerste   305 306 307 308 309  311 312 313 314 315   Laatste
Patch cable - CAT6 - S/FTP - 305m -  Black

ACT

Patch cable - CAT6 - S/FTP - 305m - Black

Referentie:
FP659B
Realdolmen ID:
BS059
€449,90
€339,20
Voorraad
Fiber Optic Cable Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor 4 Way with LC Connectors 250m - Yellow
€468,23
€344,36
Voorraad
Fiber Optic Cable Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor 8 fibers with LC connectors 180m Yellow
€475,95
€350,04
Voorraad
Fiber Optic Cable Multimode 50/125 OM3 indoor/outdoor 4 Way with LC Connectors 150m Aqua
€477,99
€351,53
Voorraad
Patch cable - CAT6 - F/UTP - 500m - Violet

ACT

Patch cable - CAT6 - F/UTP - 500m - Violet

Referentie:
FS6015
Realdolmen ID:
BS077
€467,02
€352,12
Voorraad
Fiber Optic Cable Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor 4 Way with LC Connectors 260m - Yellow
€483,26
€355,41
Voorraad
Patch cable - CAT6 - F/UTP - 500m - Grey

ACT

Patch cable - CAT6 - F/UTP - 500m - Grey

Referentie:
FS6005
Realdolmen ID:
BS074
€474,79
€356,93
Voorraad
Fiber Trunk Cable - MTP/MPO Female Connectors - Multimode 50/125 OM4(OM3) Polarity A - 60m - Erika Violet
€495,31
€364,28
Voorraad
Fiber Optic Cable Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor 8 fibers with LC connectors 190m Yellow
€496,26
€364,97
Voorraad
Patch Cable - CAT5E - SF/UTP - 500m - Grey

ACT

Patch Cable - CAT5E - SF/UTP - 500m - Grey

Referentie:
FP510A
Realdolmen ID:
BS005
€485,50
€366,04
Voorraad
Ga naar pagina:   Eerste   305 306 307 308 309  311 312 313 314 315   Laatste

Laten we contact opnemen

Blijf op de hoogte via onze flash

Ontdek onze partners

Ontdek onze diensten

Deze site werkt optimaal met volgende browsers, gelieve te upgraden : IE 9 of hoger Google Chrome 20 of hoger Mozila Firefox 20 of hoger