Klant Logo

Koopje van de maand
curve_type_3_left_tcurve_type_3_right_t

Fiber Media Converter 10gbe With An Open Sfp+ Slot - Managed In

 Zonder BTW
Base Price:€1.393,64
Recupel:+ €0,25
Totaal:€1.393,89
Referentie: ET10GSFP
Realdolmen ID: DK627
Voorraad
eta:
Garantie: 24 maanden

Uitgebreide beschrijving

Netwerk

Maximale overdrachtssnelheid van gegevens

20000 Mbit/s

Netwerkstandaard

IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3an,IEEE 802.3u

Koperen ethernetbekabelingstechnologie

10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T

Fiber ethernet cabling technologie

10GBASE-ER,10GBASE-EW,10GBASE-LR,10GBASE-LW,10GBASE-R,10GBASE-SR,10GBASE-SW

Jumbo Frames ondersteuning

Ja

Jumbo frames

9600

Datastroombeheer

Nee

Auto MDI/MDI-X

Ja

Duplex systeem

Volledig

Poorten & interfaces

Connectiviteitstechnologie

Bedraad

Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten

1

Fibre channel-poorten

1

Vezel-optische connector

SFP+

Prestatie

Golflengtemultiplexing (WDM)

Nee

Draad modus structuur

Multimode, Single-mode

Mean time between failures (MTBF)

57000 uur

Design

Intern

Nee

LED-indicatoren

Alarm, Link, Stroom

Kleur van het product

Zwart

Materiaal behuizing

Staal

Certificering

CE, FCC

Energie

Ingangsspanning

100 - 240 V

Stroom

0.75 A

Spanning

12 V

Output current

3 A

Vermogensverbruik (max)

36 W

Power over Ethernet (PoE)

Nee

Externe adapter

Ja

Type stekker

Type M

Gewicht en omvang

Breedte

97 mm

Diepte

152 mm

Hoogte

45 mm

Gewicht

680 g

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T)

0 - 50 įC

Temperatuur bij opslag

-10 - 70 įC

Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)

5 - 85 procent

Verpakking

Breedte verpakking

236 mm

Diepte verpakking

333 mm

Hoogte verpakking

79 mm

Gewicht verpakking

1,95 kg

Inhoud van de verpakking

Inclusief AC-adapter

Ja

Snelle installatiehandleiding

Ja

Technische details

Duurzaamheidscertificaten

RoHS


Alle inspanningen werden geleverd om de correctheid van de gegevens te verzekeren. Realdolmen kan in geen enkel geval verantwoordelijk worden gesteld voor foutieve productbeschrijvingen, tax codes en/of prijzen in gevolge enige veranderingen.De verstrekte informatie (specificaties, taxen, prijzen...) is uitsluitend indicatief en kan op ieder moment zonder verdere aankondiging worden gewijzigd.

Laten we contact opnemen

Blijf op de hoogte via onze flash

Ontdek onze partners

Ontdek onze diensten

Deze site werkt optimaal met volgende browsers, gelieve te upgraden : IE 9 of hoger Google Chrome 20 of hoger Mozila Firefox 20 of hoger