Klant Logo

Koopje van de maand
curve_type_3_left_tcurve_type_3_right_t

Sfp+ Sr Transceiver Module Coded for HP Procurve J9150A (SF0075)

 Zonder BTW
Base Price:€26,27
Totaal:€26,27€37,53
Referentie: SPP85P3010GD205
Realdolmen ID: BW896
Voorraad
Garantie: 12 maanden

Uitgebreide beschrijving

Prestatie

SFP transceiver type

Vezel-optiek

Maximale overdrachtssnelheid van gegevens

10000 Mbit/s

Soort aansluiting

SFP+

Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund

Ja

Vezel-optische connector

LC

SFP-zendernorm

SR

Maximaal bereik

300 m

Golflengte

850 nm

Ethernet interface type

10 Gigabit Ethernet

Fibre channel-poorten

2

Kenmerken

Kleur van het product

Metallic

Merkcompatibiliteit

HP

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T)

0 - 70 įC


Alle inspanningen werden geleverd om de correctheid van de gegevens te verzekeren. Realdolmen kan in geen enkel geval verantwoordelijk worden gesteld voor foutieve productbeschrijvingen, tax codes en/of prijzen in gevolge enige veranderingen.De verstrekte informatie (specificaties, taxen, prijzen...) is uitsluitend indicatief en kan op ieder moment zonder verdere aankondiging worden gewijzigd.

Laten we contact opnemen

Blijf op de hoogte via onze flash

Ontdek onze partners

Ontdek onze diensten

Deze site werkt optimaal met volgende browsers, gelieve te upgraden : IE 9 of hoger Google Chrome 20 of hoger Mozila Firefox 20 of hoger