curve_type_3_left_tcurve_type_3_right_t

Gigabit Ethernet 100b-fx Sfp Module (glcge100fx=)

 Zonder BTW
Base Price:€210,54
Totaal:€210,54€309,97
Referentie: GLC-GE-100FX=
Realdolmen ID: AC594
Voorraad

Uitgebreide beschrijving

Prestatie

SFP transceiver type

Vezel-optiek

Maximale overdrachtssnelheid van gegevens

1000 Mbit/s

Soort aansluiting

SFP

Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund

Ja

Vezel-optische connector

LC

Maximaal bereik

2000 m

Golflengte

1310 nm

Netwerkstandaard

IEEE 802.3ab

Bekabelingstechnologie

100BASE-FX

Fibre channel-poorten

2

Energie

Stroomverbruik (typisch)

1,5 W

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T)

0 - 70 C

Temperatuur bij opslag

-40 - 85 C


Alle inspanningen werden geleverd om de correctheid van de gegevens te verzekeren. Realdolmen kan in geen enkel geval verantwoordelijk worden gesteld voor foutieve productbeschrijvingen, tax codes en/of prijzen in gevolge enige veranderingen.De verstrekte informatie (specificaties, taxen, prijzen...) is uitsluitend indicatief en kan op ieder moment zonder verdere aankondiging worden gewijzigd.

Laten we contact opnemen

Blijf op de hoogte via onze flash

Ontdek onze partners

Ontdek onze diensten

Deze site werkt optimaal met volgende browsers, gelieve te upgraden : IE 9 of hoger Google Chrome 20 of hoger Mozila Firefox 20 of hoger