Klant Logo

Koopje van de maand
curve_type_3_left_tcurve_type_3_right_t

SFP SX Transceiver Coded for HP Procurve J4858C/J4

 Zonder BTW
Base Price:€21,01
Recupel:+ €0,12
Totaal:€21,13€32,60
Referentie: TR0021
Realdolmen ID: DD627
Voorraad
Garantie: 12 maanden

Uitgebreide beschrijving

Performance

SFP transceiver type

Fiber optic

Maximum data transfer rate

1250 Mbit/s

Interface type

SFP

Multi-mode fiber (MMF) supported

Y

Fiber optic connector

LC

Maximum transfer distance

550 m

Wavelength

850 nm

Digital Diagnostics Monitoring (DDM)

Y

Operational conditions

Maximum operating temperature

70 C


Alle inspanningen werden geleverd om de correctheid van de gegevens te verzekeren. Realdolmen kan in geen enkel geval verantwoordelijk worden gesteld voor foutieve productbeschrijvingen, tax codes en/of prijzen in gevolge enige veranderingen.De verstrekte informatie (specificaties, taxen, prijzen...) is uitsluitend indicatief en kan op ieder moment zonder verdere aankondiging worden gewijzigd.

Laten we contact opnemen

Blijf op de hoogte via onze flash

Ontdek onze partners

Ontdek onze diensten

Deze site werkt optimaal met volgende browsers, gelieve te upgraden : IE 9 of hoger Google Chrome 20 of hoger Mozila Firefox 20 of hoger