Ga naar pagina:     2 3 4 5 6   Laatste
ACT Fiber optic SC-SC simplex adapter singlemode OS2

ACT

ACT Fiber optic SC-SC simplex adapter singlemode OS2

Referentie:
EA2003
Realdolmen ID:
BR551
€0,47
€0,35
Voorraad
ACT Fiber optic SC-APC - S C-APC simplex adapter singlemode OS2
€0,47
€0,35
Voorraad
ACT Fiber optic SC-SC simplex adapter multimode OM1/OM2
€0,52
€0,39
Voorraad
ACT Fiber optic SC-SC simplex adapter multimode OM4

ACT

ACT Fiber optic SC-SC simplex adapter multimode OM4

Referentie:
EA1025
Realdolmen ID:
BR536
€0,52
€0,39
Voorraad
ACT Fiber optic SC-SC simplex adapter multimode OM5

ACT

ACT Fiber optic SC-SC simplex adapter multimode OM5

Referentie:
EA1026
Realdolmen ID:
BR537
€0,52
€0,39
Voorraad
ACT Fiber optic SC-SC simplex adapter OM3

ACT

ACT Fiber optic SC-SC simplex adapter OM3

Referentie:
EA1024
Realdolmen ID:
BR535
€0,52
€0,39
Voorraad
ACT Modular coupler RJ-11 cross

ACT

ACT Modular coupler RJ-11 cross

Referentie:
TD1004
Realdolmen ID:
BU246
€1,00
€0,61
Voorraad
ACT Fiber optic SC-APC - SC-APC duplex adapter singlemode OS2
€0,92
€0,68
Voorraad
ACT Fiber optic SC-SC duplex adapter multimode OM5

ACT

ACT Fiber optic SC-SC duplex adapter multimode OM5

Referentie:
EA1027
Realdolmen ID:
BR538
€0,92
€0,68
Voorraad
ACT Grey 0.25 meter U/UTP CAT5E patch cable with RJ45 connectors
€1,11
€0,73
Voorraad
Ga naar pagina:     2 3 4 5 6   Laatste

Laten we contact opnemen

Blijf op de hoogte via onze flash

Ontdek onze partners

Ontdek onze diensten

Deze site werkt optimaal met volgende browsers, gelieve te upgraden : IE 9 of hoger Google Chrome 20 of hoger Mozila Firefox 20 of hoger