Ga naar pagina:   Eerste   307 308 309 310 311  313 314 315  
ACT Cat 6A F/UTP solid installation cable, LSZH, CPR euroclass ECA, 24AWG, violet 500 meter
€507,45
€381,49
Voorraad
ACT 120 meter Multimode 50/125 OM3 indoor/outdoor cable 8 fibers with LC connectors
€523,37
€384,92
Voorraad
ACT 190 meter Multimode 50/125 OM3 indoor/outdoor cable 4 way with LC connectors
€525,18
€386,24
Voorraad
ACT Cat 6A U/UTP solid installation cable, LSZH, CPR euroclass ECA 23AWG, violet 500 meter
€520,32
€391,17
Voorraad
ACT 300 meter Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor cable 4 way with LC connectors
€532,63
€391,72
Voorraad
ACT 260 meter Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor cable 8 fibers with LC connectors
€536,07
€394,25
Voorraad
ACT 200 meter Multimode 50/125 OM3 indoor/outdoor cable 4 way with LC connectors
€549,81
€404,35
Voorraad
ACT 270 meter Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor cable 8 fibers with LC connectors
€553,68
€407,21
Voorraad
ACT 130 meter Multimode 50/125 OM3 indoor/outdoor cable 8 fibers with LC connectors
€560,74
€412,40
Voorraad
ACT 280 meter Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor cable 8 fibers with LC connectors
€571,31
€420,17
Voorraad
Ga naar pagina:   Eerste   307 308 309 310 311  313 314 315  

Laten we contact opnemen

Blijf op de hoogte via onze flash

Ontdek onze partners

Ontdek onze diensten

Deze site werkt optimaal met volgende browsers, gelieve te upgraden : IE 9 of hoger Google Chrome 20 of hoger Mozila Firefox 20 of hoger