Ga naar pagina:   Eerste   304 305 306 307 308  310 311 312 313 314  
ACT Cat 6 F/UTP solid installation cable, PVC, CPR euroclass ECA, 24AWG, grey 500 meter
€474,79
€356,93
Voorraad
ACT 110 meter Multimode 50/125 OM3 indoor/outdoor cable 8 fibers with LC connectors
€486,02
€357,44
Voorraad
ACT 60 meter Multimode 50/125 OM4(OM3) polarity A fiber trunk cable with MTP/MPO female connectors
€495,31
€364,28
Voorraad
ACT CAT5E SF/UTP LSZH stranded 500 m

ACT

ACT CAT5E SF/UTP LSZH stranded 500 m

Referentie:
FP510A
Realdolmen ID:
BS005
€485,50
€366,04
Voorraad
ACT 180 meter Multimode 50/125 OM3 indoor/outdoor cable 4 way with LC connectors
€500,53
€368,11
Voorraad
ACT 280 meter Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor cable 4 way with LC connectors
€500,59
€368,16
Voorraad
ACT 240 meter Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor cable 8 fibers with LC connectors
€500,82
€368,33
Voorraad
ACT Cat 6A F/UTP solid installation cable, PVC, CPR euroclass ECA, 24 AWG, grey500 meter
€490,79
€368,97
Voorraad
ACT Cat 6A U/UTP solid installation cable, PVC Eca 23AWG grey 500 meter
€500,32
€376,13
Voorraad
ACT 290 meter Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor cable 4 way with LC connectors
€516,61
€379,93
Voorraad
Ga naar pagina:   Eerste   304 305 306 307 308  310 311 312 313 314  

Laten we contact opnemen

Blijf op de hoogte via onze flash

Ontdek onze partners

Ontdek onze diensten

Deze site werkt optimaal met volgende browsers, gelieve te upgraden : IE 9 of hoger Google Chrome 20 of hoger Mozila Firefox 20 of hoger