Ga naar pagina:   Eerste   303 304 305 306 307  309 310 311 312 313  
ACT CAT6 S/FTP PVC stranded patch blue 305 m

ACT

ACT CAT6 S/FTP PVC stranded patch blue 305 m

Referentie:
FP656B
Realdolmen ID:
BS056
€449,90
€339,20
Voorraad
ACT CAT6 S/FTP PVC stranded patch grey 305 m

ACT

ACT CAT6 S/FTP PVC stranded patch grey 305 m

Referentie:
FP600B
Realdolmen ID:
BS053
€449,90
€339,20
Voorraad
ACT CAT6 S/FTP PVC stranded patch yellow 305 m

ACT

ACT CAT6 S/FTP PVC stranded patch yellow 305 m

Referentie:
FP658B
Realdolmen ID:
BS058
€449,90
€339,20
Voorraad
ACT CAT6 S/FTP PVC stranded patch black 305 m

ACT

ACT CAT6 S/FTP PVC stranded patch black 305 m

Referentie:
FP659B
Realdolmen ID:
BS059
€449,90
€339,20
Voorraad
ACT 220 meter Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor cable 8 fibers with LC connectors
€465,57
€342,41
Voorraad
ACT 260 meter Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor cable 4 way with LC connectors
€468,54
€344,59
Voorraad
ACT 170 meter Multimode 50/125 OM3 indoor/outdoor cable 4 way with LC connectors
€475,91
€350,00
Voorraad
ACT Cat 6 F/UTP solid installation cable, LSZH, CPR euroclass ECA, 24AWG, violet 500 meter
€467,02
€352,12
Voorraad
ACT 230 meter Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor cable 8 fibers with LC connectors
€483,20
€355,37
Voorraad
ACT 270 meter Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor cable 4 way with LC connectors
€484,56
€356,37
Voorraad
Ga naar pagina:   Eerste   303 304 305 306 307  309 310 311 312 313  

Laten we contact opnemen

Blijf op de hoogte via onze flash

Ontdek onze partners

Ontdek onze diensten

Deze site werkt optimaal met volgende browsers, gelieve te upgraden : IE 9 of hoger Google Chrome 20 of hoger Mozila Firefox 20 of hoger