Ga naar pagina:   Eerste   302 303 304 305 306  308 309 310 311 312   Laatste
ACT 50 meter multimode 50/125 OM3 duplex fiber patch cable with LC and IP67 LC connectors
€427,09
€314,11
Voorraad
ACT 200 meter Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor cable 8 fibers with LC connectors
€430,34
€316,49
Voorraad
ACT 240 meter Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor cable 4 way with LC connectors
€436,50
€321,01
Voorraad
ACT 210 meter Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor cable 8 fibers with LC connectors
€447,95
€329,45
Voorraad
ACT 100 meter Multimode 50/125 OM3 indoor/outdoor cable 8 fibers with LC connectors
€448,66
€329,97
Voorraad
ACT 220 meter Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor cable 4 way with LC connectors
€404,43
€330,49
Voorraad
ACT 160 meter Multimode 50/125 OM3 indoor/outdoor cable 4 way with LC connectors
€451,28
€331,89
Voorraad
ACT 250 meter Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor cable 4 way with LC connectors
€452,52
€332,80
Voorraad
ACT CAT6 S/FTP PVC stranded patch red 305 m

ACT

ACT CAT6 S/FTP PVC stranded patch red 305 m

Referentie:
FP655B
Realdolmen ID:
BS055
€449,90
€339,20
Voorraad
ACT CAT6 S/FTP PVC stranded patch green 305 m

ACT

ACT CAT6 S/FTP PVC stranded patch green 305 m

Referentie:
FP657B
Realdolmen ID:
BS057
€449,90
€339,20
Voorraad
Ga naar pagina:   Eerste   302 303 304 305 306  308 309 310 311 312   Laatste

Laten we contact opnemen

Blijf op de hoogte via onze flash

Ontdek onze partners

Ontdek onze diensten

Deze site werkt optimaal met volgende browsers, gelieve te upgraden : IE 9 of hoger Google Chrome 20 of hoger Mozila Firefox 20 of hoger