Ga naar pagina:   Eerste   300 301 302 303 304  306 307 308 309 310   Laatste
ACT 70 meter Multimode 50/125 OM3 indoor/outdoor cable 8 fibers with LC connectors
€336,59
€247,55
Voorraad
ACT 90 meter DisplayPort hybrid fiber/copper cable DP male to DP male.
€382,66
€248,33
Voorraad
ACT 150 meter Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor cable 8 fibers with LC connectors
€342,22
€251,69
Voorraad
ACT 120 meter Multimode 50/125 OM3 indoor/outdoor cable 4 way with LC connectors
€352,76
€259,44
Voorraad
ACT 180 meter Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor cable 4 way with LC connectors
€354,58
€260,77
Voorraad
ACT 40 meter multimode 50/125 OM3 duplex fiber patch cable with LC and IP67 LC connectors
€357,75
€263,11
Voorraad
Fiber Optic Om4 Indoor Cable 4 X Lc - 4 X Lc Tight Buffer 50/125m 90m
€359,20
€264,17
Voorraad
ACT 160 meter Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor cable 8 fibers with LC connectors
€359,84
€264,65
Voorraad
ACT 100 meter DisplayPort hybrid fiber/copper cable DP male to DP male.
€408,68
€265,20
Voorraad
ACT 190 meter Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor cable 4 way with LC connectors
€362,60
€266,67
Voorraad
Ga naar pagina:   Eerste   300 301 302 303 304  306 307 308 309 310   Laatste

Laten we contact opnemen

Blijf op de hoogte via onze flash

Ontdek onze partners

Ontdek onze diensten

Deze site werkt optimaal met volgende browsers, gelieve te upgraden : IE 9 of hoger Google Chrome 20 of hoger Mozila Firefox 20 of hoger