curve_type_3_left_tcurve_type_3_right_t

10 GB Fiber Sfp+ Transceiver Hp 455883-b21 Compatible - Mm Lc In

 Zonder BTW
Base Price:€190,21
Totaal:€190,21
Referentie: 455883B21ST
Realdolmen ID: CZ090
Voorraad
Garantie: 12 maanden

Uitgebreide beschrijving

Prestatie

SFP transceiver type

Vezel-optiek

Maximale overdrachtssnelheid van gegevens

11100 Mbit/s

Soort aansluiting

SFP+

Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund

Ja

Vezel-optische connector

LC

SFP-zendernorm

SR

Maximaal bereik

300 m

Golflengte

850 nm

Netwerkstandaard

IEEE 802.3ae

Duplex systeem

Volledig

Digital Diagnostics Monitoring (DDM)

Ja

Golflengtemultiplexing (WDM)

Nee

Kenmerken

Kleur van het product

Zilver

Materiaal behuizing

Aluminium

Hot-swap

Ja

Mean time between failures (MTBF)

3068049 uur

Certificering

CE, FCC, UL, TAA, UR

Energie

Stroomverbruik (typisch)

1 W

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T)

0 - 70 C

Temperatuur bij opslag

-40 - 85 C

Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)

5 - 95 procent

Gewicht en omvang

Breedte

13,3 mm

Diepte

57 mm

Hoogte

8,9 mm

Gewicht

19 g

Verpakking

Aantal producten inbegrepen

1 stuk(s)

Breedte verpakking

75 mm

Diepte verpakking

121 mm

Hoogte verpakking

32 mm

Gewicht verpakking

51 g

Technische details

Duurzaamheidscertificaten

RoHS

Logistieke gegevens

(Buitenste) hoofdverpakking breedte

339 mm

(Buitenste) hoofdverpakking lengte

633 mm

(Buitenste) hoofdverpakking hoogte

305 mm

Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking

150 stuk(s)


Alle inspanningen werden geleverd om de correctheid van de gegevens te verzekeren. Realdolmen kan in geen enkel geval verantwoordelijk worden gesteld voor foutieve productbeschrijvingen, tax codes en/of prijzen in gevolge enige veranderingen.De verstrekte informatie (specificaties, taxen, prijzen...) is uitsluitend indicatief en kan op ieder moment zonder verdere aankondiging worden gewijzigd.

Laten we contact opnemen

Blijf op de hoogte via onze flash

Ontdek onze partners

Ontdek onze diensten

Deze site werkt optimaal met volgende browsers, gelieve te upgraden : IE 9 of hoger Google Chrome 20 of hoger Mozila Firefox 20 of hoger