curve_type_3_left_tcurve_type_3_right_t

Fiber Trunk Cable - MTP/MPO Female Connectors - Multimode 50/125 OM4(OM3) Polarity A - 60m - Erika Violet

 Zonder BTW
Base Price:€364,28
Totaal:€364,28€495,31
Referentie: DC5006
Realdolmen ID: DC998
Voorraad

Uitgebreide beschrijving

Kenmerken

Snoerlengte

60 m

Aansluiting 1

MPO/MTP

Aansluiting 2

MPO/MTP

Aansluiting 1 type

Vrouwelijk

Aansluiting 2 type

Vrouwelijk

Type glasvezel

OM3/OM4

Kleur van het product

Violet

Kern diameter

50 m

Bekleding diameter

125 m

Draad modus structuur

Multimode

Verlies van insertion

0,35 dB

Reflectieverlies

20 dB

Materiaal buitenmantel

Brandvertragend, halogeenvrij, Halogeenvrij

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T)

-20 - 70 C

Temperatuur bij opslag

-40 - 80 C

Gewicht en omvang

Diameter van de kabel

6,5 mm

Gewicht

2,49 kg


Alle inspanningen werden geleverd om de correctheid van de gegevens te verzekeren. Realdolmen kan in geen enkel geval verantwoordelijk worden gesteld voor foutieve productbeschrijvingen, tax codes en/of prijzen in gevolge enige veranderingen.De verstrekte informatie (specificaties, taxen, prijzen...) is uitsluitend indicatief en kan op ieder moment zonder verdere aankondiging worden gewijzigd.

Laten we contact opnemen

Blijf op de hoogte via onze flash

Ontdek onze partners

Ontdek onze diensten

Deze site werkt optimaal met volgende browsers, gelieve te upgraden : IE 9 of hoger Google Chrome 20 of hoger Mozila Firefox 20 of hoger